Blog

asystent trenera online

Asystent trenera online vs. na sali szkoleniowej

Od razu po szkole trenerskiej ciężko jest wbić się na rynek i wygrywać przetargi. Młodzi, zdolni, ale bez doświadczenia najczęściej szukają pierwszych zleceń jako tzw. KOT (skrót od kotrener), czyli asystent trenera. Doświadczeni i pewni siebie trenerzy chętnie korzystają z darmowego wsparcia, dając przy okazji możliwość uczenia się. Ci mniej pewni swoich kompetencji, obawiają się, że uczeń przerośnie mistrza. Są nieprzekonani i przeciwni, chociaż sami kiedyś byli w podobnej sytuacji. Continue reading „Asystent trenera online vs. na sali szkoleniowej”

kurs online

Jak stworzyć kurs online za darmo?

Ograniczony budżet i szybko działająca konkurencja to żadna przeszkoda, jeśli tylko faktycznie masz wiedzę, której ktoś potrzebuje. Według mnie, sensownym rozwiązaniem może okazać się stworzenie własnego kursu online. Nie musisz od razu wydawać kilku tysięcy na dedykowaną platformę. Twój czas, wiedza i umiejętności, oraz materiały, które i tak udostępniasz uczestnikom, są wystarczającą bazą. Continue reading „Jak stworzyć kurs online za darmo?”

wirtualna asystentka

Wirtualna asystentka – realne wsparcie w HR

Czy wiesz, że wirtualna asystentka może z powodzeniem wesprzeć specjalistów HR w pełni zdalnie? Ta stosunkowo nowa w Polsce profesja jest jeszcze mało znana, jednak na zachodzie już całkiem popularna. Na szczęście świadomość rośnie, o czym świadczyć może ten artykuł.

Continue reading „Wirtualna asystentka – realne wsparcie w HR”